Management 3.0 Event by Katarzyna Więckowska

Fundamentals Online Workshop

Workshop Details 

24th - 27th of May 2021 (Register now!)

Online Workshop Timezone:
Europe / Warsaw

Spoken language:
Polish

Materials in: English

Hours Total / Per Day:
12 / 3

Description

"Management 3.0 to nie metodyka, a styl myśleniakolekcja narzędzi, gier i praktyk gotowa do zastosowania przez każdego członka organizacji."


W Management 3.0 człowiek i zespół stanowi centrum, jako najwyższa wartość organizacji. Jest to innowacyjna formuła zarządzania i przywództwa wzmacniająca zaangażowanie całego zespołu oraz budująca poczucie odpowiedzialności za osiąganie wyników. Praktyki Management 3.0 to ciekawa inspiracja dla managerów, liderów i kierowników zespołów do wykorzystania w codziennej pracy.

Poznaj praktyki i nowoczesne podejście do zarządzania, które wspiera liderów i kierowników w budowaniu kultury organizacji uczącej się. Postaw na ludzi i współpracę opartą na otwartości i wspólnemu osiąganiu wyników.

Jak wygląda szkolenie?

Obecnie prowadzone są wyłącznie szkolenia w formule Online.

W trakcie szkoleń Online zapewniamy materiały w formie elektroniczne. Na szkoleniach wymagane jest włączenie kamery. Pracujemy na tablicy Miro.

W trakcie warsztatu poznasz najważniejsze aspekty zwinnego zarządzania:

  • Czym jest zwinne zarządzanie?
  • Jak pozwolić pracownikom i zespołom współzarządzać przedsiębiorstwem?
  • Jak zbudowane zaufanie i otwartość wpływa na efektywność organizacji?
  • Jak zwiększać produktywność i usprawniać pracę zespołu?
  • Jak zwiększać kompetencje i kreatywność pracowników? 
  • Jak skutecznie komunikować i wdrażać zmiany w organizacji?

Każdy moduł to zestaw praktycznych narzędzi do pracy, wymiana doświadczeń. Usprawniamy szkolenia poprzez praktykę i wymianę doświadczeń

Ticket prices

Early bird

1490.00 zł (Tax included)
Offer ends on Sunday 25th of April 2021

This workshop is organized by Katarzyna Więckowska. Your registration will be sent to Katarzyna directly.

Thinking of becoming a Management 3.0 Facilitator? In order to become a Management 3.0 Facilitator you must also attended the Fundamentals Plus Workshop. You can also become a Facilitator another way: Earn your Certificate of Practice. Once you have received the Certificate of Practice you can apply to become a Facilitator.


Register to this event

Personal Info

Thank you for the registration. Your registration has been sent to Katarzyna Więckowska. Katarzyna will contact you soon to provide more info on payment and other formalities. For further questions regarding this workshop please contact Katarzyna directly

Have you already heard about our Management 3.0 Community of Practice?

Become a Management 3.0 Supporter now and continue the conversation. Connect with other like-minded people who are in the middle of creating transformational change at their companies. Gain new impulses, ideas and strategies.

More Info & Sign Up

Hey there! Can we help you?