Management 3.0 Event by Piret Brett

Foundation Workshop

This is canceled event!

Workshop Details 

24th - 25th of August 2022 (Sold Out!)

Tallinn, Estonia

Spoken language:
Estonian

Materials language: English

Hours Total / Per Day:
16 / 8

Description

Juhtimine on oluline tegevus. Management 3.0 kogukonna liikmed on veendunud, et sedavõrd olulist tegevust ei tohi usaldada ainult juhtide kätte! Juhtimine on igaühe ülesanne (ja me ei räägi pelgalt enesejuhtimisest).

Management 3.0 juhtimiskoolitus on mõeldud kõigile, sõltumata ametinimetusest, rollist või (juhtimis)kogemusest. Oodatud on need, kes peavad oluliseks, et kolleegid oleksid oma tööelus õnnelikud ja produktiivsed ning et ettevõte oleks võimeline kohalduma kiiresti muutuvate oludega.

Koolituse jooksul tutvustame ning proovime järgi mitmeid praktilisi juhtimistööriistu, mida on igaühel lihtne kohandada just oma meeskonna/organisatsiooni vajadustele. Praktiliste tööriistadega eksperimenteerimist saab osaleja alustada juba koolitusele järgnevast päevast ja just sellises ulatuses, nagu talle sobib. Näiteks värbaja saab katsetada, kuidas töötavad motivatsioonikaardid värbamisprotsessi käigus (mainitud tööriist küll ei ole loodud värbamisprotsessi silmas pidades, kuid seda pisut muutes on selle kasutusvaldkonnad mitmekülgsemad kui pelgalt juhtimissüsteem); personali- või koolitusjuht saab kasutada kompetentsimaatriksit, et teada saada, milliseid koolitusi meeskonnaliikmed kompetentside tõstmiseks vajavad; verivärske start-up ettevõtte kaasasutajad aga võivad kasutada delegeerimis-pokkerit, et kokku leppida, kuidas ettevõttes tähtsamaid otsuseid tehakse. Eelpool loetletud tööriistad on ainult mõned neist, millega koolituse jooksul tutvust teeme.

Lisaks praktilisele poolele, sisaldab koolitus sobiva annuse teooriat ja rohkesti diskussioone ning kogemuste vahetamist osalejate vahel. Praktilisi kogemusi jagab tegutseva keskastmejuhina ka koolitaja ise.
Läbi käime kõik klassikalised juhtimisvaldkonnad, alates motivatsioonist ja delegeerimisest kuni organisatsioonistruktuuri ja missioonini.

Koolituse suhtluskeeleks on eesti keel. Materjalid on inglise keeles. Grupis on maksimaalset üheksa inimest.
Koolituse hinnas sisaldub lõunasöök ning kohvipausid.

Koolitus toimub Tallinnas (täpne asukoht teatatakse registreerunutele enne koolituse algust). Esimesel päeval on koolituse kestvus 10:00-16:30 ning teisel päeval 10:00-14:00.

OLULINE. Koolitusel saavad osaleda ainult kehtivat covid passi omajad (passi ja selle kehtivust kontrollib koolitaja enne koolitusruumi sisenemist). Lisaks peab osaleja olema nõus kohapeal, enne koolituse ruumi sisenemist, tegema Covid kiirtesti (tegemist on enesetestiga ning testide hind sisaldub koolituse hinnas). Kiirtest tuleb teha mõlemal koolituspäeval.

Kui osaleja ei suuda esitada kehtivat covid tõendit ja/või keeldub kiirestist, siis osalejat koolitusele ei lubata ning raha ei tagastata. Koolitajaga kokkuleppel võib osaleja ennast tasuta registreerida mõnda tulevikus toimuvasse, sama koolitaja poolt läbiviidavasse, gruppi.

This is canceled event!
Thank you for the registration. Your registration has been sent to Piret Brett. Piret will contact you soon to provide more info on payment and other formalities. For further questions regarding this workshop please contact Piret directly

Have you already heard about our Management 3.0 Community?

Become a member of the Management 3.0 Community to see behind the scenes and learn how other practitioners apply its principles and practices in the real world.

The Management 3.0 Community is a safe space to learn and practice with others, learn how others have successfully applied Management 3.0 in their actual work contexts and get support to apply your learnings to your leadership challenges.

More Info & Sign Up

Hey there! Can we help you?