Management 3.0 Event by Marta Pomorska

Fundamentals Online Workshop

This is past event!

Workshop Details 

20th - 21st of May 2022 (Register now!)

Online Workshop Timezone:
Europe / Warsaw

Spoken language:
Polish

Materials language: English

Hours Total / Per Day:
12 / 6

Description

Warsztat Management 3.0 Fundamentals Online Workshop to dwa dni intensywnej pracy w grupie (online), które mają na celu zapoznanie się ze zwinnym pomysłem na zarządzanie pracą i ludźmi w organizacji oraz zweryfikowanie własnych postaw managerskich w oparciu o teorię złożoności (naukowe podstawy skuteczności pracy zwinnej).

To okazja do zapoznania się z modelem zarządzania zwinnego Management 3.0 oraz przetestowania praktyk związanych z pięcioma (z sześciu) perspektywami Management 3.0 (Motywowanie ludzi, Ulepszanie wszystkiego, Empowerment zespołów, Rozwijanie kompetencji, Skalowanie struktury). Uczestnicy realizują 8 modułów wiedzy, zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi Management 3.0.

Wykorzystujemy platformę ZOOM oraz Mural, symulując zdalne środowisko pracy. Uczymy się w oparciu o realne doświadczenie proponowanych technik i narzędzi, korzystamy z gier i symulacji. Udział w szkoleniu łączy się z jasną deklaracją udziału w ćwiczeniach praktycznych i zgodą na wykonywanie zadań wymagających współpracy w zespołach różnej wielkości.

This is past event!
Thank you for the registration. Your registration has been sent to Marta Pomorska. Marta will contact you soon to provide more info on payment and other formalities. For further questions regarding this workshop please contact Marta directly

Have you already heard about our Management 3.0 Community?

Become a member of the Management 3.0 Community to see behind the scenes and learn how other practitioners apply its principles and practices in the real world.

The Management 3.0 Community is a safe space to learn and practice with others, learn how others have successfully applied Management 3.0 in their actual work contexts and get support to apply your learnings to your leadership challenges.

More Info & Sign Up

Hey there! Can we help you?