Management 3.0 Event by Tomáš Meisner

Foundation Workshop

This is past event!

This event has concluded. You might be interested in these upcoming events nearby:

21st - 22nd of September 2020 - Foundation Workshop
Frankfurt/Main, Germany
More info
28th - 30th of September 2020 - Foundation Workshop
Berlin, Germany
More info
28th - 29th of September 2020 - Foundation Workshop
Hamburg, Germany
More info
5th - 6th of October 2020 - Foundation Workshop
Poznań, Poland
More info
12th - 13th of October 2020 - Foundation Workshop
München, Germany
More info
15th - 16th of October 2020 - Foundation Workshop
Prague, Czech Republic
More info
15th - 16th of October 2020 - Foundation Workshop
Katowice, Poland
More info
19th - 20th of October 2020 - Foundation Workshop
Wiesbaden, Germany
More info
22nd - 23rd of October 2020 - Foundation Workshop
Berlin, Germany
More info
23rd of October - 13th of November 2020 - Fundamentals Online Workshop
Online Workshop Timezone:
Europe / Berlin
More info

Workshop Details 

16th - 17th of March 2020 (Sold Out!)

Prague, Czech Republic

Spoken language:
Czech

Materials in: English

Hours Total / Per Day:
16 / 8

Description

Management 3.0 velmi dobře vysvětluje úlohu manažerů v rámci agilní organizace. 

Ale dost bylo té teorie všude okolo... Pojďme si společně vyzkoušet praktické nástroje a hry Managementu 3.0 - naším cílem je, abyste z workshopu odešli vyzbrojeni konkrétními postupy, které můžete použít hned příští pracovní den. 

Pro koho je náš kurz vhodný? Obecně pro každého se zájmem o nové trendy v agilním prostředí a práci s lidmi a především tedy pro Team leadery, Change manažery, Senior manažery, Product manažery, Product Ownery, Scrum Mastery, Agilní kouče, apod.

Kurz se koná od 9:00 do 17:00 s hodinovou přestávkou na oběd, který již máte v ceně. Rozmazlovat vás budeme i pomocí coffee breaků a hlavně si užijeme spoustu zábavy.

První den zahájíme pozvolně, poznáme se a upřesníme si principy agilního řízení Managementu 3.0 a před obědem se zaměříme na komplexitu problémů a jejich řešení. Motivace a způsoby jak zaktivovat zaměstnance nám zaberou velkou část odpoledne a den zakončíme u odpovědnosti a delegování.

Druhý den stručně shrneme první den a přejdeme k tématu firemních hodnot, kultury a jejich vztahu. Dopoledne si ještě stihneme popovídat o týmových kompetencích a vzdělávání. Po obědě si vyzkoušíme změny ve firemní struktuře a škálování. Celý workshop pak zakončíme snahou o zlepšení celého systému a způsoby jak měřit úspěch.

Každé z probíraných témat doplníme minimálně jednou praktickou hrou či nástrojem.

Organizační detaily:

Přesné místo konání kurzu bude upřesněno nejpozději 14 dní předem v závislosti na počtu účastníků. Vždy se ale bude jednat o lokalitu v centru města v konferenčních prostorech hotelu. Pokud budete mít zájem můžeme zprostředkovat zajištění ubytování na místě a spojit vše do jedné faktury i s kurzovným. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Pro zajištění plnohodnotné interaktivity a diskuse je minimální počet účastníků kurzu stanoven na 6.

Cena dvoudenního workshopu je 19900 Kč bez DPH v případě včasné objednávky "Early bird", běžná cena je 22900 Kč bez DPH. Na každém workshopu je rezervováno jedno místo za každých 5 účastníků pro neziskové organizace či startupy. Sleva z plné částky kurzovného je 80%. Pokud máte zájem o zlevněné místo, kontaktujte nás přímo přes naše stránky o kurzech agilního řízení.

This is past event!
Thank you for the registration. Your registration has been sent to Tomáš Meisner. Tomáš will contact you soon to provide more info on payment and other formalities. For further questions regarding this workshop please contact Tomáš directly

Have you already heard about our Management 3.0 Community of Practice?

Become a Management 3.0 Supporter now and continue the conversation. Connect with other like-minded people who are in the middle of creating transformational change at their companies. Gain new impulses, ideas and strategies.

More Info & Sign Up

Hey there! Can we help you?