Get to know our change-making heroes

Meet our Facilitators

HELLO, my name is Edyta Dziados

  • Lives in Kraków, Poland
  • Speaks English and Polish
  • Holds events in Poland
  • Works for INPROGRESS
  • Years as a Facilitator: 1
  • Number of events held: 19

Past Attendee Ratings

9.1 / 10.0 Public events (Based on 144 evaluations)
9.4 / 10.0 Private events (Based on 11 evaluations)

Past Attendee Feedback

Short Bio

Nazywam się Edyta Dziados i jestem akredytowanym trenerem Change Management, psychologiem i facylitatorem Management 3.0. Wspieram managerów, scrummasterów, trenerów wewnętrznych i facylitatorów realizując akredytowane szkolenia w INPROGRESS.

Od 10 lat pracuję z grupami, wspierając je w procesie uczenia się, rozwiązywaniu problemów, podejmowania decyzji i budowaniu konstruktywnej komunikacji. Realizuję projekty rozwojowe "szyte na miarę", współpracuję z zespołami developerskimi, wspieram organizacje w zarządzaniu zmianą.

Przez 7 lat pracowałam na rzecz systemu oświaty, wspierając szkoły w budowaniu systemów wsparcia dla uczniów z trudnościami rozwojowymi i w uczeniu się. Bliska jest mi idea diagnozy psychologicznej opartej o standardy etyczne oraz rzetelne narzędzia i teorie. Doświadczenia z tego okresu nauczyły mnie, jak ważne jest świadome budowanie struktury organizacyjnej oraz jej nieustanne udoskonalanie.

Jestem członkiem zarządu Fundacji FALOCHRON, w której realizujemy innowacyjne programy szkoleniowe i konsultacje dla dyrektorów placówek oświatowych, mających na celu systemowe budowanie bezpieczeństwa i przeciwdziałanie przemocy rówieśniczej i instytucjonalnej (w oparciu o teorię systemów).

Pracując w środowisku biznesowym, łączę perspektywę psychologiczną z praktycznymi wymaganiami biznesu. Ważne jest dla mnie, by uczestnicy szkolenia z łatwością wdrażali poznane narzędzia i zdobyte umiejętności w miejscu pracy.

Zapraszam na warsztaty! :D


Follow Edyta

Edyta's Management 3.0 Qualifications

  • Certificate of Attendance Foundation Workshop