Get to know our change-making heroes

Meet our Facilitators

HELLO, my name is Karolina Olszyńska

  • Lives in Warszawa, mazowieckie, Poland
  • Speaks English and Polish
  • Holds events in Poland
  • Years as a Facilitator: 1
  • Number of events held: 1

Short Bio

Posiadam wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobyte w międzynarodowej firmie. Jestem doświadczoną Trenerką, Menedżerką i Moderatorką.
Przeprowadziłam ponad 700 (ponad 5000 godzin) warsztatów rozwijających kompetencje miękkie m. in. z zakresu zarządzania zespołem, współpracy, sprzedaży, design thinking, efektywności osobistej, rozwiązywania problemów i innowacji. Projektuję i prowadzę autorskie szkolenia menedżerskie oraz ogólnorozwojowe. Prowadzę szkolenia z podejścia design thinking oraz service design i pomagam firmom wdrażać tę metodę w organizacjach. W ciągu ostatnich 2 lat przeprowadziłam ponad 100 takich warsztatów.
Pomagam zespołom odnaleźć się w zwinnej współpracy i efektywnie działać - prowadzę autorskie warsztaty ze zwinnej współpracy zespołowej (Agile).
Moderuję i wspieram konsultingowo prowadzenie projektów z wykorzystaniem design thinking. Zrealizowałam ponad 20 takich procesów.
Wspieram firmy w budowaniu i usprawnianiu złożonych procesów, m.in. procesu onboardingowego, zmiany struktury organizacji, procesu reklamacji.
Pomagam organizacjom wdrażać podejście Human Centered Design, rozwiązywać problemy uwzględniając potrzeby klientów/użytkowników oraz budować najlepsze doświadczenia i wartość dla ich klientów/użytkowników.
Prowadzę szkolenia dla MŚP i start-upów. Jestem współzałożycielką marki More Than Business, współautorką i współrealizatorką autorskiego programu, który wspiera budowanie strategii biznesowej w oparciu o model biznesowy (Business Model Canvas) oraz dzięki metodologii design thinking, pomaga projektować produkty i usługi odpowiadające na głębokie potrzeby klienta i na nich zarabiać. Od 2 lat regularnie współpracujemy z Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.
Jestem zafascynowana różnorodnością i potencjałem tkwiącym w ludziach.


Karolina's Management 3.0 Qualifications

  • Certificate of Attendance Foundation Workshop