Management 3.0 Event by Rastislav Duriš

Fundamentals Online Workshop

Workshop Details 

27th - 28th of January 2022 (Register now!)

Online Workshop Timezone:
Europe / Prague

Spoken language:
Slovak

Materials language: English

Hours Total / Per Day:
10 / 5

Description

Nový workshop M3.0 Fundamentals Online je reakciou na súčasnú situáciu v súvislosti s koronavírusom a prináša spolu 10 hodín vzdelávania v online prostredí.

Workshop prebieha 2 dni, pričom účastníci každý deň absolvujú 5-hodinový blok s facilitátorom (bloky sú štandardne rozdelené na doobedie od 9:30 do 12:00 a poobedie od 13:00 do 15:30 s hodinovou prestávkou na obed).

Obsahovo workshop pokrýva nasledujúce témy:

  • Manažment a leadership
  • Princípy Management 3.0
  • Myslenie v komplexnosti
  • Motivácia a angažovanosť
  • Delegovanie a zmocnenie
  • Tímová práca online
  • Change Management
  • Ďalšie odporúčané nástroje, hry a techniky

Tento workshop je doslovne dielňou - každá téma (s výnimkou úvodných blokov) obsahuje minimálne 1 nástroj, techniku alebo hru, ktorú si osobne vyskúšate a na druhý deň môžete okamžite uplatniť v praxi.

Kompletné informácie k workshopu nájdete v angličtine tu: https://management30.com/workshops/fundamentals-online-workshop/

Vyhradzujeme si právo workshop presunúť alebo zrušiť, ak sa nenazbiera dostatočný počet účastníkov (6 osôb).

Ticket prices

Standard

390 EUR (Taxes excluded)
Offer ends on Wednesday 26th of January 2022

This workshop is organized by Rastislav Duriš. Your registration will be sent to Rastislav directly.

Thinking of becoming a Management 3.0 Facilitator? In order to become a Management 3.0 Facilitator you must also attended the Fundamentals Plus Workshop or + 6 hours in other Management 3.0 workshop(s). You can also become a Facilitator another way: Earn your Certificate of Practice. Once you have received the Certificate of Practice you can apply to become a Facilitator. See more details here.


Register to this event

Thank you for the registration. Your registration has been sent to Rastislav Duriš. Rastislav will contact you soon to provide more info on payment and other formalities. For further questions regarding this workshop please contact Rastislav directly

Have you already heard about our Management 3.0 Community of Practice?

Become a Management 3.0 Supporter now and continue the conversation. Connect with other like-minded people who are in the middle of creating transformational change at their companies. Gain new impulses, ideas and strategies.

More Info & Sign Up

Hey there! Can we help you?